Genialne desery na Walentynki

Musi być słodko i lekko – tak, by się posilić i rozsmakować… . Oczywiście polecamy wykorzystanie afrodyzjaków, bo nie ma to jak zaostrzenie apetytu na miłość!

Oto nasze ulubione przepisy na Ten wieczór…

Szwedzki chrupki tort migdałowy
Migdały dodają temu niezwykłemu ciastu wyjątkowego posmaku. Jeśli nie przepadacie za migdałami, możecie je zastąpić orzechami włoskimi lub posiekanymi orzechami nerkowca. Przepis jest prosty, a jego realizacja nie zajmie Wam więcej niż 50 minut.

Składniki:
– mielone migdały
– mąka ziemniaczana
– masło
– jajka
– śmietana 36%
– cukier
– cukierki
– czekolada mleczna
Cały przepis i wykonanie znajdziecie tutaj → Szwedzki chrupki tort migdałowy

Krem z migdałów i mango
Mango nie tylko świetnie smakuje, jest też bardzo skutecznym i znanym od dawna afrodyzjakiem. Mango działa pobudzająco i wzmaga wydzielanie endorfin, zupełnie jak czekolada.
Przygotowanie kremu zajmie nam od 30 do 60 minut, będzie nam potrzebny mikser lub blender i oczywiście świeże owoce takie jak pomarańcza, cytryna, mango i wiśnie. Poza tym potrzebować będziemy miodu, jajek, migdałów, żelatyny, mąki, śmietany 36-procentowej.
Cały przepis i wykonanie znajdziecie tutaj → Krem z migdałów i mango

Suflety z brzoskwinią i ananasem
Ananas polecany był przez miłośników miłości francuskiej już wieki temu. Dlatego korzystając z ich bogatych doświadczeń, warto go włączyć do menu naszych mężczyzn. Dobrym sposobem jest przemycenie go w suflecie z brzoskwinią. Co prawda przepis może wydać się nieco skomplikowany dla kogoś, kto nie robił nigdy sufletu, ale koszt rzędu kilku złotych za dwie porcje i około 30 minut na wykonanie, powinien Was przekonać do spróbowania. Oczywiście polecamy użycie świeżych owoców.
Przepis i wykonanie znajdziecie tutaj → Suflety z brzoskwinią i ananasem

Tort hiszpański
Dla Pań, które mają już doświadczenie w przygotowywaniu słodkości.
Przepis i wykonanie, znajdziecie tutaj → Tort hiszpański

Czytaj również  Jak zachęcić mężczyznę do gotowania