You are here
Home > Recenzje > Burger w Beef & Beer Grill & Craft Beer Shop

Burger w Beef & Beer Grill & Craft Beer Shop

Beef&Beer Grill & Craft Beer Shop

Szukając miejsca na piątkowy lunch zauważam że w okolicy pojawiła się nowa burgerowania Beef & Beer Grill & Craft Beer Shop . Jest to połaczenie burgerowni ze sklepem z craftowym piwem. Długo się nie zastanawiam. Burgery kocham a do lokalu mam jakieś 400 metrów. Kilkanaście minut później jestem juz na miejscu. 

Lokalik jest nieduży ale przyjemnie urządzony, miejsce w sam raz na szybki lunch, a wieczorem na zakup ciekawego piwa lub też wypicie go na miejscu (jest trochę browarów z nalewaka i nie są to pozycje typu Tyskie czy Zywiec ale trochę bardziej wyrafinowane). Ja jestem w godzinach pracy więc decyduję się na wersję bezalkoholową czyli Beef & Beer oraz lemoniada.

Burger wg menu składać się ma z 180 gram wołowiny marynowanej, ser cheedar, sałata, pomidor, ogórek, konfitura z czerwonej cebuli, sosu babecue i ziołowego. Cena to 20 zł chyba że opcja z frytkami – wtedy 27 zł.

Na burgera czekam około kilkunastu minut. I gdy już się pojawia, trzeba przyznać że prezentuje się całkiem okazale. Ale dalej już tak różowo nie jest.

NIe mogę powiedzieć że był bardzo zły (mimo że postawię sporo zarzutów). Na szybki lunch dla kogoś kto nie zjadł zębów na burgerach – będzie fajną opcją. Wyjdziemy najedzeni i zadowoleni. Ja niestety (albo stety) szukam czegoś więcej.

Beef&Beer Grill & Craft Beer Shop
Beef&Beer Grill & Craft Beer Shop

Ale po kolei. Pierwsze co mi się rzuca po pierwszym gryzie – jest chłodny. Niby burger był grillowany, ale średnio to czuć. Bułka juz zupełnie chłodna. Nie była podanna grilowaniu ani pieczeniu lub było to dosłownie kilka sekund. Mięso.. mimo że zaznaczyłem że chciałbym średnio wysmażone dostaję well done. W smaku ok, ale przydałoby się je bardziej doprawić. Ser niestety równiez nie jest rozpuszczony i jest w plasterku jak by go przed chwilą skroili (cięzko żeby było inaczej bo ogolnie burger chyba za dużo ciepła nie dostał, poza samym mięsem które zostało zbyt wysmażone/wygrillowane). Do warzyw nie mam zarzutów – są świeże. Ale nie one mają grać tu głowną rolę. Duży plus natomiast za konfiturę z czerwonej cebuli. Jest rewelacyjna i dużo wnosi do burgera i można powiedzieć że go częsciowo uratowała i wyszedłem rozczarowany ale nie załamany. Co do bułki – chyba kupna, trochę napompowana ale dała radę i utrzymała całośc w ryzach (dodam że do wyboru mamy kilka rodzajów bułek – ja wziąłem maślaną).

Ogólna ocena ? No średnio… ale na szybki lunch się nada. Maniacy burgerów mogą odpuścić. Sprawdzę za kilka miesięcy, może

coś się zmieni (sama burgerowania działa chyba od niedawna, więc jeszcze mogą to i owo poprawić).

Więcej można znaleźć na profilu FB : https://www.facebook.com/BeefnBeer4U/

Beef & Beer Grill & Craft Beer Shop

Adres: Bukowińska 8, 02-703 Warszawa

Top